Opýtajte sa na tento produkt

Váha skladová s výpočtom ceny TCS 150 30x40v73 Plus


Dostupnosť: Na sklade

84,00 €
Plošinové váhy s výpočtom ceny TCS : 150 – 600Kg


Váha radyTCS je lošinová digitálna váha s výpočtom ceny (3 displeje) na vyvýšenej nožičke pre uľahčenie obsluhy aj čítania.
Je vhodná pre váženie a predaj tovaru o väčšom objeme, nad 1Kg. Tieto váhy sa požívajú na kontrolné váženie váženie balíkov, vriec, sudov pre kontrolné váženie aj v iných oblastiach priemyslu a obchodu.
Spôsob použitia
domáce
Briketa - výdatnosť
18 MJ/kg

 

Váha radyTCS je plošinová digitálna váha s výpočtom ceny (3 displeje) na vyvýšenej nožičke pre uľahčenie obsluhy aj čítania. 

Je vhodná pre váženie a predaj tovaru o väčšom objeme, nad 1Kg. Tieto váhy sa  požívajú na kontrolné váženie váženie balíkov, vriec, sudov pre kontrolné váženie aj v iných oblastiach priemyslu a obchodu. 

 

Súčasťou váhy je kvalitný dobíjací akumulátor, takže je možné váhu používať aj pre vonkajší predaj na stánkoch alebo priamo na poli. Medzi najväčšie prednosti váhy patrí výpočet ceny, s tromi prehľadnými podsvietenými LCD displejmi. 

Modul displeja s ovládaním je umiestnený na pevnej nožičke. Plocha na váženie je vo verzii “PLUS” je dodaná s ochrannou mrieškou nožičky.   odnímateľná a umývateľná kovová plocha, 

Váha má 6 pamäťových miest,prehľadný tlačidlový panel, funkcia TARE (nulovanie) upozornenie pri preťažení. Napájanie 230VAC alebo vstavaný  akumulátor. Váha nemá úradne ciachovanie.

 

 

Technické parametre:

Váživosť(kg) : 150Kg

Dielik(g) : 50g

Rozmer vážiacej plochy : 350 x 400 mm

Prevedenie : vážiaca plocha – nerez, konštrukcia – oceľ

Rozmer zmontovanej váhy š x h x v (mm) : 300 x 570 x 730

Certifikácia : bez kalibrácie

Displej pre obsluhu : 3 x podsvietený LCD

Napájanie : AC 230V cez adaptér

Alternatívne napájanie : vstavaný akumulátor, výdrž až 200 hodín bez podsvietenia

Hmotnosť váhy :  5,7 kg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Jednotiek v balení: 1