Opýtajte sa na tento produkt

Váha skladová s výpočtom ceny TCS 150 40x50v84


Dostupnosť: Na sklade

102,00 €
Plošinové váhy s výpočtom ceny TCS : 150 – 600Kg

DY618
Váha radyTCS je lošinová digitálna váha s výpočtom ceny (3 displeje) na vyvýšenej nožičke pre uľahčenie obsluhy aj čítania.
Je vhodná pre váženie a predaj tovaru o väčšom objeme, nad 1Kg. Tieto váhy sa požívajú na kontrolné váženie váženie balíkov, vriec, sudov pre kontrolné váženie aj v iných oblastiach priemyslu a obchodu.
Spôsob použitia
domáce
Briketa - výdatnosť
18 MJ/kg

 

Váha rady TCS je plošinová digitálna váha s výpočtom ceny (3 displeje) na vyvýšenej nožičke pre uľahčenie obsluhy aj čítania. 

Je vhodná pre váženie a predaj tovaru o väčšom objeme, nad 1Kg. Tieto váhy sa  požívajú na kontrolné váženie váženie balíkov, vriec, sudov pre kontrolné váženie aj v iných oblastiach priemyslu a obchodu. 

 

Súčasťou váhy je kvalitný dobíjací akumulátor, takže je možné váhu používať aj pre vonkajší predaj na stánkoch alebo priamo na poli. Medzi najväčšie prednosti váhy patrí výpočet ceny, s tromi prehľadnými podsvietenými LCD displejmi. 

Modul displeja s ovládaním je umiestnený na pevnej nožičke. Plocha na váženie je vo verzii “PLUS” je dodaná s ochrannou mrieškou nožičky.   odnímateľná a umývateľná kovová plocha, 

Váha má 6 pamäťových miest,prehľadný tlačidlový panel, funkcia TARE (nulovanie) upozornenie pri preťažení. Napájanie 230VAC alebo vstavaný  akumulátor. Váha nemá úradne ciachovanie.

 

Technické parametre:

Váživosť(kg) : 150Kg

Dielik(g) : 50g

Rozmer vážiacej plochy : 400 x 500 mm

Prevedenie : vážiaca plocha – nerez, konštrukcia – oceľ

Rozmer zmontovanej váhy š x h x v (mm) : 400 x 670 x 840

Certifikácia : bez kalibrácie

Displej pre obsluhu : 3 x podsvietený LCD

Napájanie : AC 230V cez adaptér

Alternatívne napájanie : vstavaný akumulátor, výdrž až 200 hodín bez podsvietenia

Hmotnosť váhy :  7,2 kg

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
Jednotiek v balení: 1